Alocasia Amazonica - Olifantsoor Kamerplant

Alocasia Amazonica - Olifantsoor

Kamerplant

De Alocasia Amazonica komt oorspronkelijk uit Indonesië en omstreken. Deze planten hebben een uniek blad met mooie patronen. Ze worden ook wel Taro, Reuzentaro of Olifantsoor genoemd. Deze laatste naam is gemakkelijk af te leiden uit de enorme bladeren.

Hoogte (incl. pot)
60
Kweekpot
21
€ 4999 incl. BTW
Levertijd:
2 werkdagen
Verzending:
Gratis vanaf 75,-
Bloempot nodig?

De diameter van een bloempot voor deze Alocasia Amazonica dient 23 - 28 cm te zijn. Deze pot-plant verhouding is niet alleen mooi, maar maakt ook de verzorging makkelijker. Extra substraat kan namelijk meer vocht vasthouden.

Alle passende bloempotten
Groene bloempot elho 1
Elho Greenville Pot - groen
23 cm 25 cm
€ 1699 incl. BTW
Selin mand zand kleur 1
TS Collection Selin mand - zand kleur
23 cm 26 cm
€ 1799 incl. BTW
Palermo pot grijs 40
TS Collection Palermo Pot - grijs
25 cm 27 cm
€ 2099 incl. BTW
Fabio brons bloempot 24
TS Collection Fabio Pot - brons
25 cm 24 cm
€ 4799 incl. BTW
Lammie cotton cream pot
TS Collection Designed by Lammie Cotton cream
25 cm 28 cm
€ 5299 incl. BTW
Helle bloempot hout 26cm
TS Collection Helle Pot - hout
25 cm 26 cm
€ 8299 incl. BTW
Wat vind je hiervan?

Is dit niet de kamerplant die je wilt kopen? In onze webshop zijn er nog veel meer kamerplanten te bestellen.

Meer Alocasia
Alocasia jacklyn plant
Alocasia Jacklyn Stekje
10 cm 6 cm
€ 1799 incl. BTW
Alocasia yucatan princess 1
Alocasia yucatan princess Olifantsoor
130 cm 32 cm
€ 6199 incl. BTW
Alocasia red secret plant
Alocasia Red Secret Stekje
20 cm 2 cm
€ 699 incl. BTW
4ALZEBU24
Alocasia zebrina
110 cm 24 cm
€ 7099 incl. BTW
Alocasia-polly-skeletplant
Alocasia polly Skeletplant
30 cm 12 cm
Regular Price € 799 Special Price € 671 incl. BTW
Alocasia Wentii kamerplant met grote bladeren
Alocasia Wentii Olifantsoor
60 cm 19 cm
€ 1499 incl. BTW
Alocasia dragon scale stek
Alocasia Dragon Scale Stekje
20 cm 2 cm
€ 699 incl. BTW
Alocasia kamerplant met zebra print
Alocasia zebrina Tijgerplant
110 cm 24 cm
€ 6299 incl. BTW
Alocasia Amazonica verzorging
Kamerplanten encyclopedie Alle informatie over de verzorging van deze Olifantsoor tref je in de encyclopedie. Alocasia verzorgingstips en informatie
Let op

De Alocasia groeit het beste in een vochtige omgeving.

Standplaats

De Alocasia staat graag op een plek staan met veel zonlicht. De Alocasia verlangt minimaal vijf uur direct zonlicht. Plaats de plant daarom zo'n twee meter voor een raam op het zuiden of direct voor een raam op het westen of oosten. Deze kamerplanten houden van warmte, maar een standplaats naast de kachel is absoluut niet aan te raden. De lucht is hier namelijk vaak te droog.

Water geven

De grond van de 'Olifantsoor' dient altijd licht vochtig te zijn, zonder dat de plant met zijn wortels in het water staat. Het is daarom verstandig regelmatig kleine hoeveelheden water te geven. Sproei minimaal 1x per week.

Je bestelling wordt zorgvuldig verpakt voor verzending

Jouw planten zijn uitstekend beschermd tijdens transport in een op maat gemaakte doos. De kamerplanten worden netjes rechtopstaand vervoerd, de kans op schade is hierdoor vele malen kleiner dan vervoer met een normale personenauto.